Dencare

لمینیت‌ های کانتکت لنز

reye

با بهره‌گیری از تکنولوژی نانو سرامیک ,لمینیت‌هایی به نازکی لنز چشم برای تامین زیبایی دندان بدون و یا حداقل تراش بکار گرفته می‌شود. لمینت دندان کانتکت لنز و یا لمینیت نسل جدیدی از لمینیت است که محاسن هر دو لمینیت و لومینیرز را داراست . با تقبل قیمت لومینیرز دندان ، لومینیرز به دلیل نازکی و شفافیت در تمام قسمتهای آن نیاز به تراش دندان به میزان کمتری دارد :حال آنکه لمینیت بدلیل ضخامت ½ میلی متری نیاز به تراش برای جلوگیری از بزرگ و بیرون زده شدن دندان دارد . لومینیرز دندان آخرین نوع و محبوب‌ترین نوع روکش ونیر است که قرار دادن آن روی دندان بسیار آسان است و نیازی به تراش دادن بافت سالم دندان ندارد و به همین خاطر، هم برای دندانپزشک و هم بیمار روش مطلوبی به‌حساب می‌آید.سرامیک های نانو نسل جدید ,جهش بزرگ در ضمینه ساخت لمینیت دندان کانتکت لنز است .

10008555

چرا لمینیت دندان؟

ونیر و لمینت دندان به افراد کمک می‌کند طرح لبخند خود را اصلاح کرده و به ظاهر دلخواه در این رابطه دست پیدا کنند. جلسه مشاوره برای این درمان پیچیده نیست و معمولاً به سرعت کامل می‌شود. قیمت لمینیت دندان به نسبت بالا است، اما اکثر دندانپزشکی ها با ارائه برنامه‌های پرداخت منعطف، امکان پرداخت هزینه‌های این درمان را در طول یک دوره زمانی برای فرد فراهم می‌نمایند. این شرایط به معنی این است که اکثر افراد می‌توانند با استفاده از طرح‌های تامین مالی مناسب، بدون وارد شدن فشار هزینه درمان خود را پرداخت نمایند.

csm_vergleich-lumineers-kontaktlinsen_ef5fb6e0f5

این لمینت دندان در محدوده وسیعی از ناهنجاری های دندانی از جمله:به هم ریختگی ,کجی,روتیشن,فاصله بین دندانی ,کوچکی,بزرگی و پوسیدگی دندان و همینطور بد رنگی های دندان و یا میل بیمار به داشتن دندانهای فوق سفید کاربرد دارد.با وجود امکان اوپک بودن و تعیین رنگ و امکان ضخامت دادن به دلخواه از 0.5 میلی متر به حتی کمی بیشتر در نانو سرامیک های نسل جدید رنج وسیعی از مشکلات زیبایی دندان تصحیح خواهد شد.از محاسن دیگر لمینیت یا کانتکت لنز استحکام بالای آن در مقابل شکستگی و ترک خوردن است.

lumineer_calipers2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *